Yhteystiedot

Asiakaspalvelu

  010 411 7740
asiakaspalvelu@kiho.fi
(ark. 8-16, puhelun hinta 8,35 snt/puhelu
+ 16,69 snt/min)

Tekninen tuki

  tuki@kiho.fi
  Laitteisiin liittyvät tekniset asiat

Yhteyshenkilöt

Sami Simpanen, myyntipäällikkö
050 471 1150
sami.simpanen@kiho.fi
Juha Göös, myyntipäällikkö
050 4777 467
juha@kiho.fi
Markus Paasirova, myyntipäällikkö
040 1488 957
markus@kiho.fi

Simo Viinikka, myyntipäällikkö
0400 376 863
simo@kiho.fi
Jari Pirinen, asiakkuusjohtaja
050 341 0132
jari.pirinen@kiho.fi
Marika Laine, asiakkuuspäällikkö
050 435 8911
marika@kiho.fi
Tomi Virtanen, CCO
041 544 2682
tomi@kiho.fi

Tommi Järvinen, projektipäällikkö
050 466 7533
tommi@kiho.fi
Joni Louhivaara, myyntijohtaja
0400 717 507
joni@kiho.fi
Mia Pyykönen, myyntijohtaja
044 230 9190
mia@kiho.fi
Lari Tirkkonen, kehitysjohtaja
040 764 6244
lari@kiho.fi
Larin henkilökuva
Sari Sauvé, projektipäällikkö
050 516 8380
sari@kiho.fi
Lauri Koponen, projektipäällikkö
050 4750416
lauri.koponen@kiho.fi
Tatu Horto, projektipäällikkö
050 596 8310
tatu@kiho.fi
Kaisa Tanskanen, projektipäällikkö
050 517 6244
kaisa@kiho.fi
Tuomas Saarinen, markkinointi & kumppanuudet
040 574 1000
tuomas@kiho.fi
Riikka Koponen, hallintopäällikkö
044 593 9977
riikka@kiho.fi

Antti Koponen, toimitusjohtaja
045 120 6704
antti@kiho.fi
Antin henkilökuva

Zeppo, Kihon tekoäly
zeppo@kiho.fi

Kuopion päätoimipaikka

Itkonniemenkatu 21
70500 Kuopio

Vantaan toimipiste

Teknopolis
Teknobulevardi 3-5, 3 krs
01530 Vantaa

Tampereen toimipiste

Tulli Business Park
Åkerlundinkatu 11
33100 Tampere

Turun toimipiste

Electrocity, 5. krs
Tykistökatu 4
20520 Turku

Jyväskylän toimipiste

Ylistönmäentie 33
1. krs
40500 Jyväskylä

Laskutusosoite

Laskutusohjeemme löydät täältä

 

Kiho on Mastercom Oy:n tuotemerkki