POWERBI_singleAsset 2POWERBIAsset 1Asset 1


Mastercom – Kiho

Onko sinulla kysyttävää palvelumme käytöstä?

Tutustu käyttöohjeeseemme
Siirry käyttöohjeeseen

Katso useimmin kysytyt kysymykset (UKK)
Lue UKK

Asiakaspalvelu

(ark. 8-16)


  0400 247700
asiakaspalvelu@kiho.fi

Tekninen tuki

Laitteisiin liittyvät tekniset asiat


  tuki@kiho.fi

Ota yhteyttä!


Kuopio

Sammonkatu 3 C 4
70500 Kuopio

Espoo

Ahventie 4, A-rappu, 6. krs
02170 Espoo

Jyväskylä

Konttisentie 8 B, 2.krs
40800 Jyväskylä

Yhteyshenkilöt

Teemu Toivanen, asiakkuusjohtaja
0500 388 882
teemu@kiho.fi
Teemun henkilökuva
Marko Heinonen, asiakkuusjohtaja
050 400 3421
marko@kiho.fi
Lauri Markkanen, myyntipäällikkö
0400 453 365
lauri@kiho.fi

 

Sami Rönkkö, myyntipäällikkö
040 518 9350
sami@kiho.fi
Ole Åkerman, myyntipäällikkö
0400 604 684
ole@kiho.fi
Niklas Jokinen, myyntipäällikkö
050 477 1111
niklas@kiho.fi

 

Tomi Virtanen, toimialajohtaja
041 544 2682
tomi@kiho.fi
Tommi Järvinen, toimialajohtaja, linja-autotoimiala
050 466 7533
tommi@kiho.fi
Simo Viinikka, myyntipäällikkö
0400 376 863
simo@kiho.fi
Aarre Muranen, myyntipäällikkö
050 471 1150
aarre@kiho.fi

 

Niina Valtari, käyttöönottopäällikkö
050 512 7499
niina.valtari@kiho.fi
Sari Kestinmäki, käyttöönottopäällikkö
050 516 8380
sari@kiho.fi
Tuomas Saarinen, markkinointi & kumppanuudet
040 574 1000
tuomas@kiho.fi

 

Antti Koponen, toimitusjohtaja
045 120 6704
antti@kiho.fi
Antin henkilökuva
Lari Tirkkonen, kehitysjohtaja
040 764 6244
lari@kiho.fi
Larin henkilökuva
Riikka Koponen, hallintopäällikkö
044 593 9977
riikka@kiho.fi

 

Mastercom Oy
Sammonkatu 3 D 4
70500 Kuopio
y: 1862344-1

Kiho on Mastercom Oy:n tuotemerkki

Laskutusosoitteemme
löydät tästä


Kirjaudu Kiho-järjestelmään