POWERBI_singleAsset 2POWERBIAsset 1Asset 1


Mastercom – Kiho

Asiakaspalvelu

(ark. 8-16)

  0400 247700 asiakaspalvelu@kiho.fi

Tekninen tuki

Laitteisiin liittyvät tekniset asiat   tuki@kiho.fi

Ota yhteyttä!

 

Tutustu käyttöohjeeseemme Siirry käyttöohjeeseen
Katso useimmin kysytyt kysymykset (UKK) Lue UKK

Kuopio

Sammonkatu 3 C 4 70500 Kuopio

Espoo

Ahventie 4, A-rappu, 6. krs 02170 Espoo

Jyväskylä

Konttisentie 8 B, 2.krs 40800 Jyväskylä

Tampere

Hämeenkatu 14 C, 4.krs 33100 Tampere

Yhteyshenkilöt

Teemu Toivanen, myyntijohtaja
0500 388 882
teemu@kiho.fi
Teemun henkilökuva
Marko Heinonen, asiakkuusjohtaja
050 400 3421
marko@kiho.fi
Sami Rönkkö, myyntipäällikkö, team lead
040 518 9350
sami@kiho.fi
Tomi Virtanen, toimialajohtaja
041 544 2682
tomi@kiho.fi
Tommi Järvinen, toimialajohtaja, linja-autotoimiala
050 466 7533
tommi@kiho.fi
Ole Åkerman, myyntipäällikkö
0400 604 684
ole@kiho.fi
Miikka Vuoti, myyntipäällikkö
050 360 8547
miikka@kiho.fi
Sami Simpanen, myyntipäällikkö
050 471 1150
sami.simpanen@kiho.fi
Simo Viinikka, myyntipäällikkö
0400 376 863
simo@kiho.fi
Lauri Markkanen, myyntipäällikkö
0400 453 365
lauri@kiho.fi
Niina Valtari, käyttöönottopäällikkö
050 512 7499
niina.valtari@kiho.fi
Sari Kestinmäki, käyttöönottopäällikkö
050 516 8380
sari@kiho.fi
Lauri Koponen, käyttöönottopäällikkö
050 4750416
lauri.koponen@kiho.fi
Tatu Laine, #kihottaja
0400 693 469
tatu.laine@kiho.fi
Tuomas Saarinen, markkinointi & kumppanuudet
040 574 1000
tuomas@kiho.fi
Antti Koponen, toimitusjohtaja
045 120 6704
antti@kiho.fi
Antin henkilökuva
Lari Tirkkonen, kehitysjohtaja
040 764 6244
lari@kiho.fi
Larin henkilökuva
Riikka Koponen, hallintopäällikkö
044 593 9977
riikka@kiho.fi
Mastercom Oy Sammonkatu 3 C 4 70500 Kuopio y: 1862344-1 Kiho on Mastercom Oy:n tuotemerkki
Laskutusosoitteemme löydät tästä


Kirjaudu Kiho-järjestelmään