Kirjaudu

Yhteystietomme

Asiakaspalvelu

asiakaspalvelu@kiho.fi
010  411  7740
(ark. 8-16, puhelun hinta 8,35 snt/puhelu
+ 16,69 snt/min)

Tekninen tuki

tuki@kiho.fi
Laitteisiin liittyvät tekniset asiat

Myynti

Marika Laine

asiakkuuspäällikkö, Etelä-Suomi
050 435 8911
marika@kiho.fi
Varaa etätapaaminen

Juha Göös

myyntipäällikkö, Pohjois-Suomi
050 4777 467
juha@kiho.fi
Varaa etätapaaminen

Otto Turunen

myyntipäällikkö, Itä-Suomi
050 359 3551
otto@kiho.fi
Varaa etätapaaminen

Henri Svensson

myyntipäällikkö, Etelä-Suomi
050 538 7289
henri.svensson@kiho.fi
Varaa etätapaaminen

Arto Hautala

myyntipäällikkö, Pirkanmaa ja Keski-Suomi
040 584 2452
arto.hautala@kiho.fi
Varaa etätapaaminen

Juhani Ala-Myöntäjä

myyntipäällikkö, Länsi- ja Varsinais-Suomi
0400 219 894
juhani@kiho.fi
Varaa etätapaaminen

Simo Viinikka

myyntipäällikkö, Pohjois-Suomi
0400 376 863
simo@kiho.fi

Joni Louhivaara

myyntijohtaja
0400 717 507
joni@kiho.fi

Antti Koponen

kehitysjohtaja, kumppanuudet
045 120 6704
antti@kiho.fi

Tuomas Saarinen

markkinointi
040 574 1000
tuomas@kiho.fi

Asiakkuudet

Tomi Virtanen

asiakkuusjohtaja
041 544 2682
tomi@kiho.fi

Tommi Järvinen

asiakkuusjohtaja
050 466 7533
tommi@kiho.fi

Jari Pirinen

asiakkuusjohtaja
050 341 0132
jari.pirinen@kiho.fi

Markus Paasirova

asiakkuusjohtaja
040 1488 957
markus@kiho.fi

Mia Pyykönen

myyntijohtaja
044 230 9190
mia@kiho.fi

Käyttöönotto ja koulutus

Kaisa Tanskanen

projektipäällikkö
050 517 6244
kaisa@kiho.fi

Lauri Koponen

projektipäällikkö
050 4750416
lauri.koponen@kiho.fi

Tatu Horto

projektipäällikkö
050 596 8310
tatu@kiho.fi

Johanna Kraft

projektipäällikkö
050 4091788
johanna@kiho.fi

Simo Ollanketo

projektipäällikkö
050 5357414
simo.ollanketo@kiho.fi

Sari Sauvé

projektipäällikkö
äitiyslomalla

Hallinto

Riikka Koponen

hallintopäällikkö
044 593 9977
riikka@kiho.fi

Lari Tirkkonen

toimitusjohtaja
040 764 6244
lari@kiho.fi

Zeppo

Kihon tekoäly
zeppo@kiho.fi

Toimipisteet

Kuopion päätoimipaikka

Itkonniemenkatu 21
70500 Kuopio

Vantaan toimipiste

Technopolis
Teknobulevardi 3-5, 3 krs
01530 Vantaa

Turun toimipiste

Electrocity, 5. krs
Tykistökatu 4
20520 Turku

Jyväskylän toimipiste

Ylistönmäentie 33
1. krs
40500 Jyväskylä

Tampereen toimipiste

Finlaysoninkuja 3 (TR9)
33210 Tampere

Ota yhteyttä

Kihon palveluita käyttää jo yli 1000 yritystä. Jätä yhteystietosi niin asiantuntijamme ottaa sinuunkin yhteyttä!











pencilmagic-wandenvelopecar linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram