POWERBI_singleAsset 2POWERBIAsset 1Asset 1


Mastercom – Kiho

Mastercom Oy / Kiho

Sammonkatu 3 C4
70500 Kuopio
Asiakaspalvelu (arkisin 9-15)
0400 247700
tuki@kiho.fi

Ota yhteyttä

 

Teemu Toivanen, myyntijohtaja
0500 388 882
teemu@kiho.fi
Teemun henkilökuva
Jari Hakanen, partner manager
0400 555 033
jari.hakanen@kiho.fi
Lauri Markkanen, myyntipäällikkö
0400 453 365
lauri@kiho.fi

 

Marko Heinonen, asiakkuusjohtaja
050 400 3421
marko@kiho.fi
Sami Rönkkö, myyntipäällikkö
040 518 9350
sami@kiho.fi
Ole Åkerman, myyntipäällikkö
0400 604 684
ole@kiho.fi

 

Niina Valtari, käyttöönottopäällikkö
050 512 7499
niina.valtari@kiho.fi
Antti Koponen, toimitusjohtaja,
045 120 6704
antti@kiho.fi
Antin henkilökuva
Lari Tirkkonen, kehitysjohtaja
040 764 6244
lari@kiho.fi
Larin henkilökuva

 

Tomi Virtanen, toimialajohtaja
041 544 2682
tomi@kiho.fi
Tuomas Saarinen, kumppanuudet
040 574 1000
tuomas@kiho.fi
Riikka Koponen, hallintopäällikkö
044 593 9977
riikka@kiho.fi

 

Tommi Järvinen, toimialajohtaja, linja-autotoimiala
050 466 7533
tommi@kiho.fi


Laskutusyhteystietomme löydät tästä

 



Kirjaudu Kiho-järjestelmään