POWERBI_singleAsset 2POWERBIAsset 1Asset 1


Mastercom – Kiho

Asiakaspalvelu

(ark. 8-16)


  0400 247700
asiakaspalvelu@kiho.fi

Tekninen tuki

Laitteisiin liittyvät tekniset asiat


  tuki@kiho.fi

Ota yhteyttä!


Kuopio

Sammonkatu 3 C 4
70500 Kuopio

Espoo

Ahventie 4
02170 Espoo

Jyväskylä

Konttisentie 8
40800 Jyväskylä

Yhteyshenkilöt

Teemu Toivanen, myyntijohtaja
0500 388 882
teemu@kiho.fi
Teemun henkilökuva
Marko Heinonen, asiakkuusjohtaja
050 400 3421
marko@kiho.fi
Lauri Markkanen, myyntipäällikkö
0400 453 365
lauri@kiho.fi

 

Sami Rönkkö, myyntipäällikkö
040 518 9350
sami@kiho.fi
Ole Åkerman, myyntipäällikkö
0400 604 684
ole@kiho.fi
Maija Veiss, myyntipäällikkö
050 439 4192
maija@kiho.fi

 

Jari Hakanen, partner manager
0400 555 033
jari.hakanen@kiho.fi
Niklas Jokinen, myyntipäällikkö
050 477 1111
niklas@kiho.fi
Tomi Virtanen, toimialajohtaja
041 544 2682
tomi@kiho.fi

 

Tommi Järvinen, toimialajohtaja, linja-autotoimiala
050 466 7533
tommi@kiho.fi
Niina Valtari, käyttöönottopäällikkö
050 512 7499
niina.valtari@kiho.fi
Sari Kestinmäki, käyttöönottopäällikkö
050 516 8380
sari@kiho.fi

 

Antti Koponen, toimitusjohtaja
045 120 6704
antti@kiho.fi
Antin henkilökuva
Lari Tirkkonen, kehitysjohtaja
040 764 6244
lari@kiho.fi
Larin henkilökuva
Riikka Koponen, hallintopäällikkö
044 593 9977
riikka@kiho.fi

 

Tuomas Saarinen, kumppanuudet
040 574 1000
tuomas@kiho.fi
Mastercom Oy
Sammonkatu 3 D 4
70500 Kuopio
y: 1862344-1

Kiho on Mastercom Oy:n tuotemerkki

Laskutusosoitteemme
löydät tästä


Kirjaudu Kiho-järjestelmään