Asset 1


Mastercom – Kiho

Mastercom Oy / Kiho

Sammonkatu 3 C4
70500 Kuopio
Asiakaspalvelu (arkisin 9-15)
0400 247700
tuki@kiho.fi

Ota yhteyttä

 

Teemu Toivanen, Myyntijohtaja
0500 388 882
teemu@kiho.fi

Jari Hakanen, Myyntipäällikkö
0400 555 033
jari.hakanen@kiho.fi
Konevuokraamot, rakennusliikkeet, kiinteistöhuolto
Lauri Markkanen, Myyntipäällikkö
0400 453 365
lauri@kiho.fi
Pääkaupunkiseutu

 

Tomi Virtanen, Projektipäällikkö
041 544 2682
tomi@kiho.fi
Antti Koponen, Toimitusjohtaja,
045 120 6704
antti@kiho.fi
Antin henkilökuva
Lari Tirkkonen, Kehitysjohtaja
040 764 6244
lari@kiho.fi

Riikka Koponen, Laskutus
044 593 9977
riikka@kiho.fi
Tuomas Saarinen, kumppanuudet
040 574 1000
tuomas@kiho.fi
Jari Leinonen
Lomalla

 

Laskutusyhteystietomme löydät tästä

 



Kirjaudu Kiho-järjestelmään