Yhteystiedot

Asiakaspalvelu

  0400 247700
asiakaspalvelu@kiho.fi
(ark. 8-16)

Tekninen tuki

  tuki@kiho.fi
  Laitteisiin liittyvät tekniset asiat

Yhteyshenkilöt

Teemu Toivanen, myyntijohtaja
0500 388 882
teemu@kiho.fi
Teemun henkilökuva

Marko Heinonen, asiakkuusjohtaja
050 400 3421
marko@kiho.fi

Sami Rönkkö, myyntipäällikkö
040 518 9350
sami@kiho.fi

Tomi Virtanen, toimialajohtaja
041 544 2682
tomi@kiho.fi

Tommi Järvinen, toimialajohtaja, linja-autotoimiala
050 466 7533
tommi@kiho.fi
Sami Simpanen, myyntipäällikkö
050 471 1150
sami.simpanen@kiho.fi
Juha Göös, myyntipäällikkö
050 4777 467
juha@kiho.fi

Simo Viinikka, myyntipäällikkö
0400 376 863
simo@kiho.fi
Markus Paasirova, myyntipäällikkö
040 1488 957
markus@kiho.fi
Sari Kestinmäki, käyttöönottopäällikkö
050 516 8380
sari@kiho.fi
Lauri Koponen, käyttöönottopäällikkö
050 4750416
lauri.koponen@kiho.fi
Lassi Virtanen, Team Leader / Pre Sales
050 475 0682
lassi@kiho.fi

Tatu Laine, #kihottaja
0400 693 469
tatu.laine@kiho.fi
Marika Laine, tapahtumat ja jälleenmyyjäyhteistyö
050 435 8911
marika@kiho.fi
Tuomas Saarinen, markkinointi & kumppanuudet
040 574 1000
tuomas@kiho.fi

Antti Koponen, toimitusjohtaja
045 120 6704
antti@kiho.fi
Antin henkilökuva
Lari Tirkkonen, kehitysjohtaja
040 764 6244
lari@kiho.fi
Larin henkilökuva
Riikka Koponen, hallintopäällikkö
044 593 9977
riikka@kiho.fi

Mastercom Oy
Itkonniemenkatu 21
70500 Kuopio
y: 1862344-1

Kiho on Mastercom Oy:n tuotemerkki

Laskutusosoite

Laskutusohjeemme löydät täältä

Zeppo, Kihon tekoäly
zeppo@kiho.fi

Muut toimipisteet

Ahventie 4
A-rappu, 6. krs
02170 Espoo

 

Ylistönmäentie 33
1. krs
40500 Jyväskylä

Tulli Business Park
Åkerlundinkatu 11
33100 Tampere