Mastercom – Kiho

Mastercom Oy / Kiho

Asematie 2
71800 Siilinjärvi
Asiakaspalvelu (arkisin 9-15) 0400 247700
tuki@kiho.fi

Ota yhteyttä

Jari Heikkinen, Myyntipäällikkö
050 400 3421
jari.heikkinen@kiho.fi
Maansiirtoala, rengaspainevalvonta
Jari Leinonen, Myyntipäällikkö
045 131 8462
jari@kiho.fi
Linja-autoala, työajanseuranta, metsäala
Lauri Markkanen, Myyntipäällikkö
0400 453 365
lauri@kiho.fi
Pääkaupunkiseutu
Jukka Humalalampi, Myyntipäällikkö
0400 150 642
jukka@kiho.fi
Export sales Sweden
Jari Hakanen, Asiakkuusjohtaja
0400 555 033
jari.hakanen@kiho.fi
Konevuokraamot, rakennusliikkeet, kiinteistöhuolto
Tomi Virtanen, Projektipäällikkö
041 544 2682
tomi@kiho.fi
Antti Koponen, Toimitusjohtaja
045 120 6704
antti@kiho.fi
Lari Tirkkonen, Kehitysjohtaja
040 764 6244
lari@kiho.fi
Riikka Koponen, laskutus, asiakaspalvelu
044 593 9977
riikka@kiho.fi

 

Laskutusyhteystietomme löydät tästä

 

Kirjaudu Kiho-järjestelmään