Ota yhteyttä

#KihonRakentajat

Vaikka palvelumme ovat suurelta osin digitaalisia, Kihon tekevät ihmiset. Asiakaslähtöinen ja ammattitaitoinen tiimimme palvelee sinua!

Asiakaspalvelu

tuki@kiho.fi

010 411 7740

(ark. 8-16, puhelun hinta 8,35 snt/puhelu + 16,69 snt/min)

Myynti

Juha Göös.

JUHA GÖÖS
kenttämyynnin esihenkilö, myyntipäällikkö, Pohjois-Suomi

050 4777 467

juha@kiho.fi

Otto Turunen.

OTTO TURUNEN
myyntipäällikkö, Itä-Suomi

050 359 3551

otto@kiho.fi

Arto Hautala.

ARTO HAUTALA
myyntipäällikkö, Pirkanmaa ja Keski-Suomi

040 584 2452

arto.hautala@kiho.fi

Simo Viinikka.

SIMO VIINIKKA
myyntipäällikkö, Pohjois-Suomi

0400 376 863

simo@kiho.fi

PETRI FOMIN
myyntipäällikkö, Etelä-Suomi

050 3267 313

petri.fomin@kiho.fi

Jari Pirinen.

JARI PIRINEN
asiakkuusjohtaja

050 341 0132

jari.pirinen@kiho.fi

Antti Koponen.

ANTTI KOPONEN
suurasiakasmyynti, founder

045 120 6704

antti@kiho.fi

Tomi Virtanen.

TOMI VIRTANEN
myynti- ja markkinointijohtaja

041 544 2682

tomi@kiho.fi

Käyttöönotto & koulutus

Lauri Koponen.

LAURI KOPONEN
Head of Customer Success, projektipäällikkö

050 475 0416

lauri.koponen@kiho.fi

Eeli Pirinen.

EELI PIRINEN
projektipäällikkö

050 409 1788

eeli@kiho.fi

Emilia Hämäläinen.

EMILIA PENTIKÄINEN
projektipäällikkö

050 464 9799

emilia.pentikainen@kiho.fi

Sari Sauve.

SARI SAUVÉ
Head of Customer Success, projektipäällikkö (perhevapaalla)

050 516 8380

sari@kiho.fi

Asiakaspalvelu

Niina Valtonen.

NIINA VALTONEN
Support Specialist, asiakaspalvelu

010 411 7740

(ark. 8-16, puhelun hinta 8,35 snt/puhelu + 16,69 snt/min)

tuki@kiho.fi

Jaakko Soinio.

JAAKKO SOINIO
Support Specialist, laitteiden tekniset ongelmat

040 709 0080

tuki@kiho.fi

Tuotekehitys

Henri Hartikainen.

HENRI HARTIKAINEN
CTO

Kuva tulossa.

TOMMI JÄRVINEN
tuotepäällikkö, tuotetiimi

050 466 7533

tommi@kiho.fi

Kaisa Leino.

KAISA LEINO
tuotepäällikkö

050 517 6244

kaisa@kiho.fi

Hallinto

Mia Pyykönen.

MIA PYYKÖNEN
varatoimitusjohtaja

044 230 9190

mia@kiho.fi

Lari Tirkkonen.

LARI TIRKKONEN
toimitusjohtaja

040 764 6244

lari@kiho.fi

Linda Konttinen.

LINDA KONTTINEN
talouskoordinaattori

050 475 7288

linda@kiho.fi

Marjo Vanhala.

MARJO VANHALA
henkilöstökoordinaattori

050 337 5475

marjo@kiho.fi

Toimipisteet

Kuopion päätoimipaikka

Puutarhakatu 11, C2-T3

70300 Kuopio

Tampereen toimipiste

Finlaysoninkuja 3 

(TR9)

33210 Tampere

Jyväskylän toimipiste

Ylistönmäentie 33

1. krs

40500 Jyväskylä