Kontaktuppgifter

Kundservice

  0400 247700
asiakaspalvelu@kiho.fi
(på vardagen 8-16)

Teknisk bidrag

  tuki@kiho.fi
Tekniska ärender relatade till apparater.

Yhteyshenkilöt

Lari Tirkkonen, försäljningschef
040 764 6244
lari@kiho.fi
Sami Rönkkö, försäljningsdirektör
040 518 9350
sami@kiho.fi
Sami Simpanen, försäljningsdirektör
050 471 1150
sami.simpanen@kiho.fi
Juha Göös, försäljningsdirektör
050 4777 467
juha@kiho.fi
Marika Laine, kundchef
050 435 8911
marika@kiho.fi
Markus Paasirova, försäljningsdirektör
040 1488 957
markus@kiho.fi

Simo Viinikka, försäljningsdirektör
0400 376 863
simo@kiho.fi
Tapani Kapanen, försäljningsdirektör
040 836 7561
tapani@kiho.fi

Tatu Laine, #kihottaja
0400 693 469
tatu.laine@kiho.fi
Tomi Virtanen, CCO
041 544 2682
tomi@kiho.fi

Tommi Järvinen, projektchef
050 466 7533
tommi@kiho.fi
Lassi Virtanen, Team Leader / Pre Sales
050 475 0682
lassi@kiho.fi
Sari Kestinmäki, projektchef
050 516 8380
sari@kiho.fi
Lauri Koponen, projektchef
050 4750416
lauri.koponen@kiho.fi
Tatu Horto, projektchef
050 596 8310
tatu@kiho.fi
Kaisa Tanskanen, projektchef
050 517 6244
kaisa@kiho.fi
Tuomas Saarinen, marknadsföring och partnerskap
040 574 1000
tuomas@kiho.fi
Riikka Koponen, förvaltningschef
044 593 9977
riikka@kiho.fi


Antti Koponen, VD
045 120 6704
antti@kiho.fi

Zeppo, Kihos AI
zeppo@kiho.fi

Kuopio

Itkonniemenkatu 21
70500 Kuopio

Esbo

Ahventie 4
Trappa A, våning 6
02170 Esbo

Tammerfors

Tulli Business Park
Åkerlundinkatu 11
33100 Tammerfors

Åbo

Electrocity, våning 5
Tykistökatu 4
20520 Åbo

Jyväskylä

Ylistönmäentie 33
Våning 1
40500 Jyväskylä

Faktureringsuppgifter

Faktureringsuppgifter hittar du här

 

Kiho är ett varumärke av Marstercom AB

Open chat
1
Laita viestiä!
Hei!
Laita viestiä, vastaamme myös WhatsApp:illa!