logga in

Kontakt

Kundservice

asiakaspalvelu@kiho.fi
010  411  7740
(Vardagar mellan 8-16, pris 0,0835 € / samtal
+ 0,1669 €/min)

Teknisk bidrag

tuki@kiho.fi
Tekniska frågor relaterade till utrustningen

Försäljning

Juhani Ala-Myöntäjä

försäljningschef, Västra och Sydvästra Finland
0400 219 894
juhani@kiho.fi
Boka ett digitalt möte

Juha Göös

försäljningschef, Norra Finland
050 4777 467
juha@kiho.fi

Arto Hautala

försäljningschef, Pirkanmaa och
mellersta Finland
040 584 2452
arto.hautala@kiho.fi

Otto Turunen

försäljningschef, Östra Finland
050 359 3551
otto@kiho.fi

Henri Svensson

försäljningschef, Södra Finland
050 538 7289
henri.svensson@kiho.fi

Marika Laine

kundrelationsansvarig, Södra Finland
050 435 8911
marika@kiho.fi

Simo Viinikka

försäljningsdirektör, Norra Finland
0400 376 863
simo@kiho.fi

Joni Louhivaara

försäljningschef
0400 717 507
joni@kiho.fi

Antti Koponen

utvecklingschef, partnerskap
045 120 6704
antti@kiho.fi

Tuomas Saarinen

marknadschef
040 574 1000
tuomas@kiho.fi

Kundrelationer

Tomi Virtanen

kundrelationsansvarig
041 544 2682
tomi@kiho.fi

Tommi Järvinen

kundrelationsansvarig
050 466 7533
tommi@kiho.fi

Jari Pirinen

kundrelationsansvarig
050 341 0132
jari.pirinen@kiho.fi

Markus Paasirova

kundrelationsansvarig
040 1488 957
markus@kiho.fi

Mia Pyykönen

försäljningschef
044 230 9190
mia@kiho.fi

Inskrivning och utbildning

Kaisa Tanskanen

projektledare
050 517 6244
kaisa@kiho.fi

Lauri Koponen

projektledare
050 4750416
lauri.koponen@kiho.fi

Tatu Horto

projektledare
050 596 8310
tatu@kiho.fi

Johanna Kraft

projektledare
050 4091788
johanna@kiho.fi
projektledare
mammaledig

Simo Ollanketo

projektledare
050 5357414
simo.ollanketo@kiho.fi

Sari Sauvé

projektledare
på mammaledighet

Administration

Riikka Koponen

ekonomichef
044 593 9977
riikka@kiho.fi

Lari Tirkkonen

VD
040 764 6244
lari@kiho.fi

Zeppo

Zeppo, artificiell intelligens
zeppo@kiho.fi

Kontor

Kiho Oy
Faktura-adress

y: 3148075-6
Faktura-adress finns här

Kuopio huvudkontor

Itkonniemenkatu 21
70500 Kuopio

Vanda

Technopolis
Teknobulevardi 3-5, 3 krs
01530 Vanda

Åbo

Electrocity, 5. krs
Tykistökatu 4
20520 Åbo

Jyväskylä

Ylistönmäentie 33
1. krs
40500 Jyväskylä

Tammerfors

Finlaysoninkuja 3 (TR9)
33210 Tammerfors

Kontakta oss!

Över 1000 företag anlitar redan våra tjänster. Lämna kontaktinformation och våra experter kontaktar dig!











pencilmagic-wandenvelopecar linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram