Kontaktuppgifter

Kundservice

  0400 247700
asiakaspalvelu@kiho.fi
(på vardagen 8-16)

Teknisk bidrag

  tuki@kiho.fi
Tekniska ärender relatade till apparater.

Kontaktpersoner

Sami Simpanen, försäljningsdirektör
050 471 1150
sami.simpanen@kiho.fi
Juha Göös, försäljningsdirektör
050 4777 467
juha@kiho.fi
Markus Paasirova, försäljningsdirektör
040 1488 957
markus@kiho.fi

Simo Viinikka, försäljningsdirektör
0400 376 863
simo@kiho.fi

Tatu Laine, #kihottaja
0400 693 469
tatu.laine@kiho.fi
Jari Pirinen, kundrelationsansvarig
050 341 0132
jari.pirinen@kiho.fi
Marika Laine, kundrelationsansvarig
050 435 8911
marika@kiho.fi
Tomi Virtanen, CCO
041 544 2682
tomi@kiho.fi

Tommi Järvinen, projektledare
050 466 7533
tommi@kiho.fi
Joni Louhivaara, försäljningschef
0400 717 507
joni@kiho.fi
Mia Pyykönen, försäljningschef
044 230 9190
mia@kiho.fi
Lari Tirkkonen, utvecklingschef
040 764 6244
lari@kiho.fi
Sari Sauvé, projektledare
050 516 8380
sari@kiho.fi
Lauri Koponen, projektledare
050 4750416
lauri.koponen@kiho.fi
Tatu Horto, projektledare
050 596 8310
tatu@kiho.fi
Kaisa Tanskanen, projektledare
050 517 6244
kaisa@kiho.fi
Tuomas Saarinen, marknadschef
040 574 1000
tuomas@kiho.fi
Riikka Koponen, ekonomichef
044 593 9977
riikka@kiho.fi

Antti Koponen, VD
045 120 6704
antti@kiho.fi

Zeppo, artificiell intelligens
zeppo@kiho.fi

Kuopio huvudkontor

Itkonniemenkatu 21
70500 Kuopio

Vanda

Teknopolis
Teknobulevardi 3-5, 3 krs
01530 Vantaa

Tammerfors

Tulli Business Park
Åkerlundinkatu 11
33100 Tampere

Åbo

Electrocity, 5. krs
Tykistökatu 4
20520 Turku

Jyväskylä

Ylistönmäentie 33
1. krs
40500 Jyväskylä

Fakturaadress

Fakturaadress finns här

 

Kiho är ett varumärke som tillhör Mastercom Oy