Mastercom Oy / Kiho

Sammonkatu 3 C 4
70500 Kuopio
Kundservice (vardagar 8-16) +358 400 247700
tuki@kiho.fi

Tag kontakt

Tommi Järvinen, industridirektören, kollektivtrafik
+358 50 466 7533
tommi@kiho.fi

Lari Tirkkonen, utvecklingsdirektör
+358 40 764 6244
lari@kiho.fi

Tomi Virtanen, industridirektören
+358 41 544 2682
tomi@kiho.fi

Teemu Toivanen, försäljningsdirektören
+358 500 388 882
teemu@kiho.fi

Antti Koponen, VD
+358 45 120 6704
antti@kiho.fi

Riikka Koponen, fakturering, kundservice
+358 44 593 9977
riikka@kiho.fi

Tuomas Saarinen, partnerskap
+358 40 574 1000
tuomas@kiho.fi
Faktureringsuppgifter hittar du här